تبلیغات
استقلال ابی - نشست خصوصی کیروش با برخی رسانه ها
نشست خصوصی کیروش با برخی رسانه ها

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برنامه تنظیمی خود را به داخل سطل زباله انداخت و از تماس‌های ماورایی که آنها را آسمان آبی و طوفان سرخ نامید سخن گفت.
   

کارلوس کی‌روش در پایان نشست خبری خود با رسانه‌ها با سه رسانه یعنی فارس، ایسنا و خبرآنلاین به طور خصوصی جلسه برگزار کرد تا برخی از ناگفته‌هایش را بر زبان بیاورد.

*کی‌روش در این نشست خصوصی از بی‌پولی فدراسیون سخن گفت و اینکه برنامه لیگ باید منظم باشد. او حتی به کنفدراسیون آسیا نیز حمله شدیدی کرد.

*کی‌روش برنامه‌ای که برای تیم ملی نوشته است را نشان داد و سپس آن را به طور نمادین به درون سطل زباله انداخت چون معتقد بود برنامه‌اش اجرا نمی‌شود.

*سرمربی تیم ملی همچنین گفت که شهری که قرار است تیم ملی در برزیل در آنجا ساکن شود را مشخص کرده اما به دلایل امنیتی اسم آن را نمی‌گوید.

*کی‌روش از تماس‌های ماورایی با سازمان لیگ برای تغییر برنامه‌‌ها سخن گفت و اسم این تماس‌های ماورایی را آسمان آبی و طوفان سرخ گذاشت.

*کی‌روش همچنین از حسادت‌ها سخن گفت و اینکه برخی شاید دوست نداشتند تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

*سرمربی تیم ملی با کنایه از بازی‌های تدارکاتی قبل از جام جهانی گفت اینکه قرار است با لبنان، تایلند و کویت در مقدماتی جام ملت‌های آسیا بازی کنیم. او همچنین لیگ قهرمانان آسیا را به میکی‌موس تشبیه کرد و آن را مسخره نامید.

*کی‌روش همچنین گفت که قرار است تیم ملی زیر 22 سال در مسابقات غرب آسیا شرکت کند.