تبلیغات
استقلال ابی - بازیکنان تیم ملی پس از صعود به جام جهانی چه گفتند؟
تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در اولسان با نتیجه یک بر صفر توانست تیم فوتبال کره جنوبی را شکست دهد و به جام جهانی صعود کند.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم ملی فوتبال کشورمان با نتیجه یک بر صفر به تیم ملی کره جنوبی غلبه کرد و به جام جهانی برزیل 2014 صعود کرد.

**مهدی محمدنبی: صعود تیم ملی را به ملت ایران تبریک می گویم

دبیر کل فدراسیون فوتبال کشورمان اظهار داشت: این بازی فینال بود و باید می بردیم که خدارا شکر با تلاش بازیکنان و کادر فنی و تمام اعضای تیم به جام جهانی صعود کردیم.

وی تصریح کرد: این برد همزمان با  ایام شعبانیه اتفاق افتاد و از این بابت خوشحال هستیم.

محمدنبی خاطرنشان کرد: فردا ساعت 5 بعد از ظهر در ورزشگاه آزادی جشن صعود تیم ملی را برگزار می کنیم.

** پژمان منتظری: از کمیته فنی و کی روش تشکر می کنم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کره  ای ها قبل از بازی جنگ روانی فراوانی را برای اعضای تیم فوتبال ایجاد کردند اما با دعاهای مردم و تمرینات زیاد موفق شدیم تا این تیم را شکست دهیم.

وی اظهار داشت: از کی روش و کمیته فنی تشکر بسیاری می کنیم و امیدواریم این روند را همینطور ادامه دهیم.

**مسعود شجاعی: ما لایق این صعود بودیم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: این بازی بسیار حساس بود و ما نیاز به این امتیاز داشتیم و خدارا شکر به جام جهانی صعود کردیم که از این بابت خیلی خوشحال هستم .

وی عنوان داشت: ما این پیروزی را تقدیم به ملت ایران می کنیم و باید بگویم که با دعای آنها توانستیم صعود کنیم.

جواد نکونام: برد ارزشمند را به ملت ایران تبریک می گویم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: این برد شیرین را به ملت ایران تبریک می گویم. بچه های تیم ملی از جان مایه گذاشتند و زحمات زیادی را متحمل شدند.

وی عنوان داشت: ما یک بازی دفاعی از خود به نمایش گذاشتیم، در نیمه اول بازی به اوج خود نرسیده بود اما در نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کردیم و توانستیم تک گل بازی را به ثمر برسانیم.

نکونام گفت: بازی بسته ای را برگزار کردیم و راه آنها را بستیم و تنها راه حمله آنها ضربه های هوایی بود که با برنامه ریزی های ما و دعای مردم و با توکل به خدا ضربات آنها تبدیل به گل نشد.

بازیکن تیم ملی خاطرنشان کرد: قبل از بازی با وجود خبرنگاران ژاپنی جو سنگینی بر تمرینات حاکم بود و جنگ روانی توسط آنها برای ما ایجاد شد اما کی روش توانست ما را به آمادگی 100 درصد برساند، به همین دلیل توانستیم به جام جهانی صعود کنیم.

نکونام بیان داشت: از مربیان و بازیکنان تیم و تمامی آنهایی که ما را برای پیروزی در این بازی یاری کردند کمال تشکر را دارم و این گامی برای ادامه همین روند در جام جهانی 2014 برزیل است.

وی گفت: از روز اول اردو برای تیم ملی از جان و دل مایه گذاشتیم تا به این نتیجه برسیم و برای ایران افتخارآفرینی کنیم./مح