تبلیغات
استقلال ابی - آخرین جلسه تمرینی تیم ملی در ورزشگاه مونسو برگزار شد.

در آخرین جلسه تمرین تیم ملی ایران بازیکنان ایران تمرین شادی را برگزار کردند. این در حالی است که تنها 15 دقیقه نخست برای حضور خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ایرانی و کره‌ای آزاد بود و پس از 15 دقیقه کی‌روش از نمایندگان رسانه‌های گروهی خواست زمین را ترک کنند.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل از  ایسنا ، ناظر فیفا هم پس از تاکید کی‌روش از خبرنگاران خواست از زمین خارج شوند و حتی مهدی محمد نبی از کارگرانی که در حال آماده‌سازی ورزشگاه برای بازی فردا بودند خواست که از استادیوم بیرون بروند.

نبی حتی به دقت جای جای استادیوم را زیر نظر گرفت و روشن و خاموش شدن مشکوک چند چراغ که از دور مانند چراغ‌های دوربین تصویربرداری بود باعث شد که او این مساله را به نمایندگان فدراسیون فوتبال کره تذکر بدهد.

بازیکنان تیم ملی پیش از شروع تمرین امروز به درخواست دو عکاسی که از ایران به اولسان آمده‌اند کنار هم جمع شدند تا عکس یادگاری بگیرند.

پس از ورود کی‌روش و نکونام به زمین با اتمام نشست خبری، سوژه اصلی کنار زمین، حرف‌های سرمربی و کاپیتان ایران به اظهارنظرهای سرمربی و بازیکن کره در چند روز اخیر بود.

در نشست خبری هم وقتی نکونام با سوالی درباره واکنشش به حرف‌های کاپیتان کره روبه‌رو شد، کی‌روش به آهستگی نکاتی را به نکونام گوشزد کرد.