تبلیغات
استقلال ابی - غیبت کلیدی‌ترین بازیکن کره مقابل ایران/ نگرانی کره‌ای‌ها از دفاع "لرزان"
بزرگترین دغدغه تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی برای بازی با ایران در حال حاضر مصدومیت و غیبت کاپیتان و کلیدی‌ترین مهره این تیم در خط دفاعی است که موجبات نگرانی کره‌ای‌ها را فراهم کرده است. تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در حالی فردا سه شنبه در دیداری حساس و حیاتی به مصاف هم می‌روند که کره جنوبی به احتمال فراوان یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان اصلی خود را در اختیار نخواهد داشت.

خبرگزاری رسمی کره جنوبی در گزارشی از دیدار ایران و کره جنوبی به این موضوع اشاره و اعلام کرده است: خبر بد برای تیم کره نبود " تای هو کئواک" مدافع کلیدی و کاپیتان تیم است که غیبت او، خط دفاعی را لرزان می‌کند. کئواک در بازی با ازبکستان از ناحیه همسترینگ پا مصدوم شد و در تمرینات چند روز گذشته هم بیرون نشسته است.

طبق خبر این خبرگزاری، کئواک در تمام مسابقات کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی حضور داشته است و دو بازیکن به نام‌های "ژوانگ اینهوان" و "کیم کی‌هی" می‌توانند به جای کاپیتان کره بازی کنند که تجربه بین المللی زیادی ندارند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران در مرحله مقدماتی جام‌جهانی 2014 برزیل به آخرین بازی این مرحله است ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 28 خرداد در شهر اولسان کره برگزار خواهد شد. کره‌جنوبی با 14 امتیاز در صدر گروه اول است و ایران با 13 امتیاز دوم است. ازبکستان نیز با 11 امتیاز در رده سوم قرار دارد.