تبلیغات
استقلال ابی - ادعای بی شرمانه هواداران کره ای
حواشی مربوط به بازی تیمهای ملی فوتبال کره جنوبی و ایران تمام شدنی نیست.در شرایطی که تیم ملی باید سه شنبه به مصاف کره جنوبی برود، هواداران چشم بادامی در سایتهای هواداری خود جنگ روانی شدیدی را علیه تیم ملی فوتبال ایران به راه انداخته اند.

آنها جدا از ادبیات زشتی که درباره کارلوس کی روش به کار می برند حالا ادعای گستاخانه ای علیه تیم ملی ایران مطرح کرده اند. یکی از هواداران کره ای مدعی شده در جریان مرحله مقدماتی جام ملتهای آسیا در سال 2007، تیم ملی فوتبال ایران هیچ امکاناتی با خود به سئول نبرده بود و به همین دلیل فدراسیون فوتبال کره امکاناتی نظیر توپ را در اختیار شاگردان امیر قلعه نویی قرار داد که البته ایرانی ها توپها را با خود به کشورشان برگرداندند.

دیدار مورد نظر کره ای ها 2 سپتامبر 2006 ( 11 شهریور 85) در سئول برگزار شد که ایران با گل دقایق پایانی وحید هاشمیان توانست با یک امتیاز ارزشمند خاک کره را ترک کند با این همه ادعای کره ای کاملا کذب است.

مهدی مناجاتی سرپرست تیم ملی در آن مقطع درباره حرفهای کره ای ها به اوج نیوز گفت: این مساله را کاملا تکذیب می کنم. ممکن است امکانات آن زمان تیم ملی به اندازه الان نباشد اما وضع مملکت آنقدر بد نشده که محتاج توپ باشیم. اتفاقا خوب خاطرم هست که در آن سفر، تیم ملی با خودش آشپز هم به سئول برده بود و وقتی ما چنین هزینه ای می کنیم یعنی دیگر مشکل امکانات نداریم.